Adressen

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   

Naam Adres
Aartsen, G.
Kruisstraat 21B
7205 BE Zutphen

0575- 515 396
g.aartsen@telfort.nl
Aartsen, mw. M.
Westfalen 30
3524 KG Utrecht.

06- 4147 1930
mariekeaartsen@hotmail.com
Aartsen-Kraaijpoel, mw. C.
Kruisstraat 21 B
7205 BE Zutphen.

0575- 515 396
c.aartsenkraaypoel@telfort.nl
Akerboom-Beekman, mw. drs. F.K.A.
[secretaris Lutherstichting]
[secretaris Wergroep Namibië]
Gibraltarstraat 69-1
1055 NK Amsterdam.

020-475 1005 / 06-2353 6411
akerboom_femke@hotmail.com
Akerboom-Roelofs, mw. ds. P.K.A.
[emeritus predikant]
Groesbeekseweg 64
6524 DG Nijmegen.

024-323 8024
perlaakerboom@hotmail.com
Andel, D.H.
[organist ELG-Zeist]
H.K. Pootstraat 12
3906 WT Veenendaal.

0318-515 794
d.h.andel@zirafa.com
Assies, J.
[contactpersoon ELG-Alkmaar-de Rijp]
Hovenierstraat 89
1825 AP Alkmaar.

072-561 8450
jan@assies.nu
Beek, ds. W.J. van,
[emeritus predikant]
Eiber 86
2411 LB Bodegraven,

0172-617 062
wim.van.beek@casema.nl
Beijeren, J. van
[contactpersoon  ELG-Zutphen]
Heeckerenlaan 24
7203 BC Zutphen,

0575-546 468
j.beijeren@wxs.nl
Bel-Hooijer, mw.
[contactpersoon ELG-Tiel]
Bommelsestraat 14
4061 RG Ophemert,

0344-620 453
m.bel-hooijer@planet.nl
Besseling-Gronloh, mw. P.L.
[secretaris SLOA]
Verenwei 62
6843 ZX Arnhem

026-38171755
pattybesseling@gmail.com
secretaris.sloavakantie@gmail.com
Bijl-Pannekoek, mw. T. van der
[contactpersoon ELG-Zierikzee]
Meekrapstraat 15
4318 EZ Brouwershaven.

0111-691 842
trvdbijl@zeelandnet.nl
Bijleveld, B.
[contactpersoon ELG-Hoorn]
elg.hoorn@gmail.com
Bleij-Pel, mw. M.J.
Rooseveltlaan 195-3
1079 BK Amsterdam.

020-40 44 688
m.bleij-pel@planet.nl
Boer, N.J. de
Plaat 20, 1261 LH Blaricum
035-691 0590
boer1124@zonnet.nl
Bohlken, drs. D.
Hogeweidseweg 51-53, 4001 GK Tiel
0344-634 655
dbohlken@dds.nl
Boom, mw. L.
[contactpersoon Prot.Gem. Monnickendam]
Graaf Willemlaan 1
1141 XA Monnickendam.

0299-651 208
Boon, ds. W.J.H.
[predikant  ELG-Zuid-Nederland [kern Limburg]
Birderstrasse 16
52538 Selfkant Höngen (D).

0049-245 6507 0318
WillemJHBoon@gmail.com
Bos, H.
[Secretaris SLAB]
Oud Blaricumerweg 36
1411 JT Naarden.

035-694 9992
hbos@slab.nl
Bos, mw.drs. Y.Th.B.L.
[predikant ELG-Alkmaar]
Zuiderweg 24A
1461 GB Zuidoostbeemster.

0229-683 128
bostuin@freeler.nl
Bos, W.P.T. van den
[contactpersoon ELG-Dordrecht]
Ceramstraat 18
3312 SH Dordrecht.

078-631 5670
wvandenbos@chello.nl
Bos-Miedema, mw. E.
[contactpersoon ELG-Amsterdam]
p/a Handboogstraat4-6
1012 XM Amsterdam.

020-623 1572
Bottenheft, A.
Fransepad 12
1411 SW Naarden.

035-694 0286
Bouwma, J.
050-312 0800
bouma49@ziggo.nl
Bouwman, mw. A.Th.P.
Ruitenborghstraat 37
7721 BB Dalfsen.

0529-430 305
praxedisbouwman@praxedisproducties.nl
Broer, C.
[contactpersoon ELG-Bodegraven]
Beiershof 59
2411 JS Bodegraven.

0172-612 640
c.broer@casema.nl
Bronda, T.J.
[cantor-organist ELG-Groningen]
Haddingestraat 19A
9711 KB Groningen.

050-318 4037 06-2703 5682
info@tymenjanbronda.nl
Brouwer, H.
[Diaconie ELG-Amsterdam]
Maasstraat 148
1079 BK Amsterdam.

020-40 44 708
h.brouwer@diaconie.com
Bruggen van de Bruijn, mw. W.
[contactpersoon ELG-Breda]
Gastakker 412
4817 XK Breda.

076-522 0877
luthersekerkbreda@gmail.com
Burghoorn-van der Kam, mw. I.
[secretaris SLUB]
Verdistraat 41, 2555 VB ‘s-Gravenhage
070-4061033, 06-57480296
ireneburghoorn@gmail.com
Dam, mw.ds. T.K. van
[emeritus predikant]
Tilligterbeek 42
8033 BP Zwolle.

038-455 0249
chicavandam@gmail.com
Derksen-Kamp, mw. H.J.A.
[contactpersoon ELG-Zaandam]
Eponastraat 9
1363 XT Almere Poort.

036-524 4667
h.kamp13@kpnplanet.nl
Diepenbroek, ds. M.
predikant ELG-Woerden
Proosdijweg 33, 6714 AK Ede
06-1959 6435
ds.lutherswoerden@gmail.com
Dijk, J. van
Van Deelenstraat 173
5256 JJ Heusden

joop@vreecom.nl
Don, mw. M.C.
[contactpersoon ELG-Groede-Middelburg-Vlissingen]
p/a Bree 50
4331 ED Middelburg.

0118-851 762.
marti.don@hotmail.com
Donga, E.J.
[contactpersoon ELG-Stadskanaal]
Parklaan 15
9521 GA Nieuw-Buinen

secretaris@elg-stadskanaal.nl
Edel-Steinhart, mw. J.J.
[contactpersoon ELG-Flevoland]
Oranjegeelstraat 6
1339 GJ Almere.

06-2422 0415
j.edelsteinhart@upcmail.nl
Eekel, C.M.
[lid redactie ELKKwartaal]
Rengersdiep 46
8032 NL Zwolle

038-( Geheim )
chriseekel@gmail.com
Eekel, D.J.
[Web beheerder]
Vennekerhei 39
5508 WB Veldhoven.

040-253 2175
dick.eekel@onsmail.nl
Evangelisch-Lutherse Synode, Bureau der
Postbus 8399
3503 RJ Utrecht,

030-880 1441
Folkertsma, mr. L.
Mr. Koolenweg 36
8042 GA Zwolle.

038-422 6826
info@luthersekerkzwolle.nl
Fossen-Amptmeijer, mw. A.E.
[contactpersoon ELG-Kampen]
Spijkerweg 26-28
7715 PW Punthorst.

0529-482 013
ae.wfossen@hetnet.nl
Freytag, ds. S.
[predikant  ELG-Zuid-Nederland]
St. Jorislaan 14,
5611 PM Eindhoven.

06-4395 5283
s.freytag@gmx.net
Geevers-Feyge, mw. M.E.
Koekamp 19
2623 XN Delft.

015-261 0022
megeefeyge@ziggo.nl
Geleijns, P.
Van Lidt de Jeudelaan 13
4001 VK Tiel.

0344-611 888
pjgeleijns@xs4all.nl
Groen, mw. T.J.
[contactpersoon ELG-Den Helder]
Seringenlaan 14
1783 EB Den Helder

tanjagroen@quicknet.nl
Groeneveld, mw.drs. A.
[Geestelijk verzorger]
Rolling Stonesstraat 69
1311 JS Almere

alida.groeneveld@planet.nl
Gross, mw. M.
[contactpersoon ELG-Nijmegen]
Mesdagstraat 46
6521 MR Nijmegen. –
Haberlah-den Rooijen, mw. J.F.
[contactpersoon ELG-Leerdam]
Wederiklaan 22
4143 CV Leerda

jhaberlah@xs4all.nl
Hafkamp, mw. F.
fannekee60@hotmail.com
Hamers, H.
[contactpersoon ELG-Zeist]
Louise de Colignyplein 26
3708 CS Zeist.

030-693 2616
herman.hamers@hetnet.nl
Harlaar, F.
Lange Tuinstraat 46
1601 EH Enkhuizen

f.harlaar@quicknet.nl
Harlaar, mw. S.W.
[contactpersoon ELG-Enkhuizen]
Lange Tuinstraat 46
1601 EH Enkhuizen

swharlaar@quicknet.nl
Heijden, mw.ds. M. van der
[lid redactie ELKKwartaal]
Voorstraat 1, 1394 CS Nederhorst den Berg
0294-251 320
Heineman, mw.mr. M.E.F.
[contactpersoon ELG-Apeldoorn]
Prof. Einthovenstraat 9
7316 LV Apeldoorn.

055-521 4664
mheineman@daxis.nl
Hermanides, mw. E.
Uiterwaardenstraat 296-1
1079 DB Amsterdam.

020-644 4087
e.hermanides@hetnet.nl
Hillebrand, mw. E.
Bierbrouwerweg 9
7721 KP Dalfsen.

0529-430 454
erikahillebrand@ziggo.nl
Hilwig, F.W.
Burchtstraat 3
5256 EB Heusden.

0416- 665 220
hilwig@home.nl
Hoenderdos, mw. A.
[contactpersoon ELG-Doesburg]
Het Ham 32
7232 GM Warnsveld,

0575-520 262.
Horde, Jac
[erelid SWvK]
Posenerweg 8
D73642 Welzheim
Huisden, F.
[contactpersoon ELG Amsterdam-Zuidoost]
Vechtstraat 50-hs
1078 RM Amsterdam.

020-670 4720
Hulsen, mw. G.
Boedapestplein 16
2548 TD Den Haag.

070-346 4953
gabyhulsen@versatel.nl
Hulst, B.
Maasstraat 150-1
1079 BK Amsterdam.

020-644 1672
bhulst39@hetnet.nl
Hyvärinen, mw. drs. A.I.
[pastor GGzE De Grote Beek]
De Greide 31
5622 ND Eindhoven.

040-237 7553
inkeri@kpnmail.nl
Jansen, Hans
Isabellaland 1038
2591 SW Den Haag.

070-385 0407
jansen.kerkmuziek@planet.nl
Kalis, ds. F.
De Greide 31
5622 ND Eindhoven.

040-237 7553
fkalis@kpnmail.nl
Klijn, mw. L.H.
[contactpersoon ELG-Den Haag]
Hazelaarstraat 95, 2563 VK ‘s-Gravenhage
070-3107999, 06-40630184
info@luthersdenhaag.nl
Kofman, J.
[secretariaat ELG Het Gooi.]
secretariaat@elg-nb.net
Kruijf, mw. H. de
Kerklaan 10
5317 KZ Nederhemert

hannydk@planet.nl
Kuijper, Dr. P.
p.kuijper@hetnet.nl
Kwant-Slappendel, mw. M. de
[contactpersoon ELG-Gouda]
A. van Naaldwijklaan 41
2935 TC Ouderkerk a/d IJssel.

0180-681 240
mareek@live.nl
Langeveld-Kamst, mw. I.
[lid L.D.P.]
Groningerlaan 18
9501 SH Stadskanaal

06-536 56 837
ivette_langeveld@hotmail.com
Litsenburg, mw. ds. B.J.T.M. van
[emeritus predikant]
Hertogstraat 30
5611 PB Eindhoven.

040-213 6896
bvanlitsenburg@hotmail.com
Luthers Diaconaal Platform [v/h Melanchton]
[Besturen]
Luthers Diaconessenhuis Fonds
[Besturen]
Luthers Genootschap voor In- en Uitwendige zending lees meer
[Besturen]
Luthers Projectkoor
p/a Isabellaland 1038
2591 SW Den Haag.

070-385 0407
jansen.kerkmuziek@planet.nl
Lutherse Gemeenten op Internet
[Lutherse gemeenten]
Lutherse Werkgroep voor Kerkmuziek
[Besturen]
p/a
Isabellaland 1038, 2591 SW Den Haag.

070-385 0407
jansen.kerkmuziek@planet.nl
Lutherstichting, Stichting
[Besturen]
Meij-Seinstra, mw.drs. M.M.B. van der
[Emeritus Predikant]
Anna van Hannoverlaan 52
2291 ZG Wateringen.

0174-769 072
marianne.seinstra@xs4all.nl
Metzger, drs. W.F.
[Predikant ELG Het Gooi]
Voormeulenweg 87, 1402 TJ Bussum.
035-692 0241
w.f.metzger@uva.nl
Minderhoud, dr.drs. Chr.
Alexander Gogelweg 1 app. 59
2517 JD Den Haag.

06-5517 7979
Nederlands Luthers Genootschap voor In- en Uitwendige Zending lees meer
[Besturen]
NLVB, Vereniging
[Besturen]
Nordemann-Dijkstra, mw. R.C.
Zeelandsestraat 73
6566 JA Millingen a.d. Rijn.

024-663 1664
f2hrudi.carel@hetnet.nl
Oosterveer, Ing. H.
Leeuwenbeklaan 14
5582 CC Waalre.

040-223 0960
hoosterveer@slab.nl
Oosterveer, M.F.
Keverberg 36
5655 BB Eindhoven.

040-293 2482
moosterveer@euwec.nl
Oosterveer-Petersen, mw. I.J.
[voorzitter  kerkenraad ELG-Zd-Nederland]
Leeuwenbeklaan 14
5582 CC Waalre.

040-223 3440
voorzitter@lutherszuidnederland.nl
Opstal, mw.ds. C. van
[secretaris CvLP]
Kanaalweg 87
3533 HG Utrecht.

030-293 9351
cvopstal@hotmail.com
Overbosch-Mielke, mw.ds. M.
predikant ELG-Groningen [vanaf 4 juni 2017]
06-2930 3249
ds.overbosch@gmail.com
Overmars, Drs. U.J.M.
ujm@overmars.org
Paulsen, mw. S.C.
Statenlaan 4, 6828 WE Arnhem.
026-370 3393
Pelgrum-Lotterman, mw. P.
[secretaris ELG-Utrecht]
Slotlaan 24
3523 HC Utrecht

secretaris@elgutrecht.nl
Pellenbarg, ir. N.P.
[contactpersoon ELG-Leeuwarden]
p/a Nieuwe Oosterstraat 28-30
8911 KN Leeuwarden.

0517-415 736
n.p.pellenbarg@hetnet.nl
Pet-Vonk, mw. C.C.
[contactpersoon ELG-Leiden]
Muiderkring 217
2332 BP Leiden.

071-576 2782
carlap@tiscali.nl
Plantinga, W.
Haagkerslaan 34, 1185 DJ Amstelveen.
020-641 6531
plantinga.w@casema.nl
Poppe, mw. M.
ms. Oslofjordweg 173
1022 SL Amsterdam

secretaris@svk.nl
Poppen, H.
[contactpersoon ELG-Pekela/Winschoten]
Galerij 24
9675 RN Winschoten.

0597-431 399
elgpekelawinschoten@gmail.com
Postema-van den Berg, mw. M.C.L.
[contactpersoon ELG Rotterdam]
Heer Vrankestraat 51
3036 LB Rotterdam.

010-466 3469
Postma, mr. H.J.
Wildenborglaan 36-IV
6825 GD Arnhem.

026-32 32 990
Procee, G.
[koster ELG-Utrecht]
Hamburgerstraat 13
3512 NN Utrecht.

030-230 4570 prive 06 1147 8923  
geertprocee@gmail.com
Reemst, B. van
bvreemst@xs4all.nl
Reij, mw. I.
[contactpersoon werkweek voor kerkmuziek]
Athenestraat 37
2408 EX Alphen a/d Rijn.

0172-431 850
inezreijlwvk@gmail.com
Ritman, J.L.
Citroenvlinder 84
7534 LA Enschede.

053-46 11 282
jlritman@planet.nl
Rook, mw. A.
[contactpersoon ELG-Woerden]
Bekenlaan 72
3448 XE Woerden.

0348-432 945
secretariaatelgwoerden@gmail.com
Ruizeveld de Winter, B.
Elisabeth van Loonstraat 18
3271 BC Mijnsheerenland.

0186-60 22 49 –
Schaaf, H.
[contactpersoon ELG Groningen]
Haddingestraat 23
9711 KC Groningen.

050-529 1461
schaafh@xs4all.nl
Scheeffer, H.M.
Eslaan 3 F
1404 EE Bussum.

035-697 0739 –
Schendelaar, mw. M.Y.
Jacoba van Beyerenlaan 11
2391 EH Hazerwoude-Dorp.

0172-750 270 06-40306231
myschendelaar@tele2.nl
Scherrenburg, H. van
Klingelbeek 31
6715 HK Ede

herman@van-scherrenburg.nl
Schröder-Mostert, mw. G.H.J.
Teding van Berkhoutlaan 17, 2614 AV Delft.
015-214 3772
Schulz, mw. ds. M.J.A.
[predikant ELG-Breda]
Cherbourglaan 51
5627 MK Eindhoven.

040-241 7664
mjaschulz@kpnmail.nl
Siersema-Jonker, mw. D.
[contactpersoon Prot.Gem.Purmerend]
Bisonstraat 138
1448 WT Purmerend.

0299-479 250
secretaris@pgpurmerend.nl
SLAB, Stichting
[Besturen]
SLOA, Stichting
[Besturen]
SLR, Stichting
[Besturen]
SLUB, Stichting
[Besturen]
Smit, drs. T.S.
[predikant ELG-Delft]
Noordeinde 4
2611 KH Delft.

015-213 2369
t.s.smit@planet.nl
Spek, mw. E. van der
[contactpersoon  ELG-Zwolle]
info@luthersekerkzwolle.nl
Springelkamp-Bezema, mw. K.
[contactpersoon ELG Wildervank-Veendam]
Rembrandtlaan 3
9645 AR Veendam.

0598-613 282
lutherroos@hotmail.com
Starke-Hulst, mw. M.W.
[contactpersoon ELG Amsterdam Brandpunt Oude Lutherse kerk]
Oliemolen 40
1622 JK Hoorn.

0229-246 330
mariannestarke@hotmail.com
Starreveld, mw. T.M.
G. van IJselsteinstraat 10
1082 KG Amsterdam.

020-646 2620
Steen, A.J. van der
[contactpersoon ELG-Arnhem]
Benedendorpseweg 61A
6862 WC Oosterbeek.

026-845 4584
steen@hpcresearch.nl
Tempelaar, Th.P.
[contactpersoon  ELG-Zd-Nederland]
Amerlaan 2
5626 BP Eindhoven.

040-262 3104
secretariaat@lutherszuidnederland.nl
Tempelaar-van Leeuwen, mw.drs. S.J.A.
[emeritus predikant]
Amerlaan 2
5626 BP Eindhoven.

040-262 3104
tempelaar.vanleeuwen@chello.nl
Toendang, hr. E.E.
Bloemfontein 31
1448 RE Purmerend

06-2418 0381
eetoendang@hotmail.nl
Toren, mw. A.
[contactpersoon ELG Groningen]
p/a Haddingstraat 23
9711 KC Groningen

schaafh@xs4all.nl
Vaassen, mw. L.
voorzitter@svk.nl
Val, drs. J.B.
Hoogstraat 4
4285 AH Woudrichem.

0183-304 586
jb@val.nl
Val, W.L.
wl@val.nl
Val-Holthausen, mw. E.N.,
[contactpersoon ELG Gorinchem]
Hoogstraat 4
4285 AH Woudrichem.

0183-304 586
en@val.nl
Veldhuyzen van Zanten, ir. J.E.
[contactpersoon ELG Hoorn]
Eikstraat 13
1623 LP Hoorn.

0229-215 110
jaspervanzanten@xs4all.nl
Veldkamp, mw. I.M.
[contactpersoon ELG-Heusden]
Van Deelenstraat 133 A
5256 JH Heusden,

06-4178 1214
ingrid.m.veldkamp@gmail.com
Verhoeven, mw.ds W.T.V.
[predikant ELG Den Haag]
070-347 0873
Verlind, mw. C.
06-4964 9943
cverlind@hetnet.nl
Vink, mw. M.C.E.
Berkenlaan 48
3481 XP Harmelen
Vos, drs. R.H. de
Prinses Beatrixlaan 42
1381 AJ Weesp.

06-5468 4746
rhdevos@gmail.com
Vries-Hooghordel, mw. A.B. de
[scriba Protestantse Gemeente Weesp-Driemond]
Postbus 5053
1380 GB Weesp

atiedevries@xs4all.nl
Warven, drs. K. van
[predikant Kampen]
Zilverschoon 33,
8265 HD Kampen


038-333 3995 / 06-3168 0140

rinus@rinusvanwarven.nl
Weerd, mw. S. de
Waalsdorperweg 207
2597 HV ‘s-Gravenhage.

070-324 6943
weerd.mhh@ziggo.nl
Werner, mw. T.
[contactpersoon ELG Ede]
Klaprooslaan 14
6713 DS Ede.

0318-612 544
scriba-elg-ede@hotmail.com
Werven, mw. R. van
(na kantoortijd) 06-3164 4732
aanmeldingsadres@cowe.nl
Wilzing, mw. H.
[alg.secretaris Diaconie Amsterdam]
Wöhle, dr A.H.
[[President Lutherse Synode]
[predikant Amsterdam]
Uiterwaardenstraat 306 II, 1079 DB Amsterdam
a.woehle@lutheramsterdam.nl
Zanden, ds. A.J. van,
[predikant ELG-Ede]
Ooststeeg 36, 6708 AV Wageningen.
lvanzanden@hetnet.nl
Zwanepol, Prof. dr. K.
[em.hoogleraar lutherana]
Leeuwerikstraat 78
3853 AE Ermelo.

0341-493 629
kzwa1947@kpnmail.nl